Bootcampveld met houten palen op kunstgras

Complete sportzone voor Center Parcs Denemarken

Deel alvast met een collega
Naar beneden scrollen

Meer variatie buiten

Center Parcs Denemarken wilde het buitenterrein versterken met sportfaciliteiten die verschillende doelgroepen aanspreken. Van snelle balspellen tot vrije training. Het park zocht een oplossing die zorgt voor meer activiteit, betere spreiding van gasten en een hogere belevingswaarde tijdens het verblijf.

Omheind kunstgras speelveld met speeltoren bij Center Parcs Nordborg

Behoefte aan veelzijdigheid

Op drukke momenten verschuift de aandacht vaak naar dezelfde plekken op het park. Juist daarom was er behoefte aan een sportzone die meerdere leeftijdsgroepen tegelijk bedient. Een plek waar je spontaan kunt spelen of zelfstandig kunt trainen, zonder organisatie of begeleiding.

Kunstgras met rotsblokken langs het wandelpad in Nordborg

Wat we samen realiseerden

Vario Fields ontwikkelde en bouwde een complete sportzone, in opdracht van Rick Smits Total Green. We realiseerden een cunet voor een Sutu, legden een multisportveld aan en bouwden een volledig bootcampveld. De combinatie van deze voorzieningen zorgt voor variatie in gebruik. Het multisportveld faciliteert verschillende balspellen. De Sutu voegt een speels en interactief element toe. Het bootcampveld biedt ruimte voor kracht en functionele training.

Houten bootcamptoestel in de sportzone van Center Parcs Nordborg Aanleg van het kunstgrasveld bij Center Parcs Nordborg

Over dit project

  • Cunet aangelegd voor plaatsing van een Sutu

  • Aanleg van een multisportveld

  • Realisatie van een volledig bootcampveld

  • Uitvoering samen met Rick Smits Total Green

  • Inpassing binnen parkstandaard van Center Parcs

Rond speelterrein in de sportzone van Center Parcs Nordborg

Resultaat voor het park

De sportzone trekt verschillende doelgroepen naar buiten en vergroot de spreiding over het terrein. Gasten hebben meer keuze, blijven langer actief en ervaren het park als completer. Daarmee draagt deze investering direct bij aan beleving en parkwaarde.

Hoe maak je jouw locatie nóg aantrekkelijker voor gasten?

Bespreek je plannen met ons team en ontdek hoe we samen tot een slim en onderscheidend concept komen.

Andere gerealiseerde projecten

Deel dit concept
Pannaveld met basketbalpaal en houten palissade in aanleg
Nieuw pannaveld op Landal Stroombroek in Braamt
  • Marala concept
  • Extra spelvariatie
Bekijk het project
Deel dit concept
Luchtfoto van een ovaal bootcampveld met looproute en toestellen
Kunstgras bootcampcomplex voor Nature’s Pride
  • Intensief dagelijks gebruik
  • Geïntegreerde trainingszone
Bekijk het project
Deel dit concept
Mensen bij een beweegplek met houten toestellen in een stadspark
Outdoor fitness en bootcamp terrein in het Vroesenpark Rotterdam
  • Openbare outdoor fitness
  • Direct klaar voor gebruik
Bekijk het project