Papillon Country Resort in Denekamp wilde het sportaanbod versterken met een voorziening die direct gebruikt wordt. Niet iets dat er mooi uitziet maar leeg blijft, maar een pannaveld dat continu bezet is tijdens weekenden en vakanties.
We realiseerden een Marala pannaveld van 15 x 30 meter. Door dit formaat ontstaat intens spel met weinig stilstand. Kinderen spelen sneller tegen elkaar, wedstrijden wisselen elkaar af en het veld blijft in beweging. Het kunstgras pannaveld is rondom voorzien van Robinia houten boarding. Twee robuuste goals met geïntegreerde baskets zorgen voor variatie. De houten ballenvangers houden de bal binnen het veld, waardoor het spel niet stilvalt en begeleiding minimaal nodig is.
Marala pannaveld van 12,5 x 25 meter
Kunstgras pannaveld geschikt voor intensief gebruik
Robinia houten boarding rondom
Twee goals met geïntegreerde baskets
Houten ballenvangers voor doorlopend sp
Klaar voor iets moois?
Het pannaveldje fungeert als vaste trekker voor gezinnen. Het verdeelt de drukte over het terrein en zorgt voor activiteit op momenten waarop het zwembad of restaurant vol zit. Voor Papillon betekent dit een versterking van de recreatieve propositie. Een sportvoorziening die structureel gebruikt wordt en bijdraagt aan een completere parkbeleving in Denekamp.
Onze specialisten laten je zien hoe je gasten activeert en langer laat genieten van jouw locatie.