Een ruim pannaveld waar spelen en ontmoeten samenkomen. Pannaveld Gorilla is een kunstgras pannaveld dat ruimte biedt aan grotere groepen én aan toeschouwers. Dankzij de houten omheining en zithekjes ontstaat een levendige plek waar altijd iets gebeurt.
Speelveld van 25 x 15 meter
Robinia houten omheining rondom
Zithekjes langs lange zijden
Veel ruimte voor spelers en publiek
Spelen, kijken en ontmoeten gecombineerd
Kies je voor dit pannaveld, dan kies je voor een compleet kunstgras pannaveld dat klaar is voor intensief gebruik. We verzorgen het volledige traject: van grondwerk en fundering tot aanleg en afwerking.
Het veld wordt opgebouwd met een stevige basis, een betonnen rand en een kunstgras pannaveld met belijning. Je krijgt twee metalen doelen van 250 x 200 cm, een Robinia houten omheining met 120 tot 150 cm hoge ballenvangers en zithekjes die het veld een sociale functie geven.
Deel alvast je wensen met ons team!